TE Connectivity Raychem Cable Protection HW-101508-2.5-9
HW-101508-2.5-9 picture photo
Mfg. Part Number
HW-101508-2.5-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCT
Datasheet Download
HW-101508-2.5-9.pdf
Availability of HW-101508-2.5-9
QUANTITY
HW-101508-2.5-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of HW-101508-2.5-9
Internal Part NumberEIS-HW-101508-2.5-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,500
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesHW
Packaging2500 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size4.00" x 2.00" (101.6mm x 50.8mm)
MaterialPolyester
ColorWhite
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HW-101508-2.5-9
HW-101508-2.5-9 Details Description
Related parts for HW-101508-2.5-9
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 20W datasheet.pdf
IC BUFF DVR TRI-ST 16BIT 48TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC CPLD 980MC 6.2NS 324FBGA datasheet.pdf
RES 191K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 15.8 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X25MM XCUT datasheet.pdf
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SOD-123 datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 30W datasheet.pdf