| Internal Part Number | EIS-IALHK11-1REC5-52-20.0-01 | |
| Current Rating | 20A | |
| Voltage Rating - AC | - | |
| Voltage Rating - DC | - | |
| Number of Poles | 2 | |
| Application | Email for details | |
| Alternative Part (Replacement) | IALHK11-1REC5-52-20.0-01 | |
 | EXB-F8WT05G | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | datasheet.pdf | |
 | LM311DT | IC VOLTAGE COMPARATOR 8-SOIC | datasheet.pdf | |
| QYX1H183KTP | CAP FILM 0.018UF 10% 50VDC RAD | datasheet.pdf | ||
 | T95R107M025EZAS | CAP TANT 100UF 25V 20% 2824 | datasheet.pdf | |
 | VE-JNZ-EZ-B1 | CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W | datasheet.pdf | |