Sensata Technologies/Airpax IALHK111-1REC4-38931-25
IALHK111-1REC4-38931-25 picture photo
Mfg. Part Number
IALHK111-1REC4-38931-25
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IALHK111-1REC4-38931-25.pdf
Availability of IALHK111-1REC4-38931-25
QUANTITY
IALHK111-1REC4-38931-25 Order Process
Ship out your order
Specifications of IALHK111-1REC4-38931-25
Internal Part NumberEIS-IALHK111-1REC4-38931-25
FamilyCircuit Breakers
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IALHK111-1REC4-38931-25
Related LinksIALHK111-1R, IALHK111-1REC4-38931-25 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IALHK111-1REC4-38931-25 Details Description
Related parts for IALHK111-1REC4-38931-25
RES 4 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
THERMISTOR PTC 220 OHM 5% 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC OPAMP PGA 15MHZ RRO 10MSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS CBL MNT W/PINS datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 200MW SMT3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
RES 8.87K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
QF50 SRD HDR RA KEY .25AU 10POS datasheet.pdf