Sensata Technologies/Airpax IALNK121-1REC5-38528-100
IALNK121-1REC5-38528-100 picture photo
Mfg. Part Number
IALNK121-1REC5-38528-100
Datasheet Download
IALNK121-1REC5-38528-100.pdf
Availability of IALNK121-1REC5-38528-100
QUANTITY
IALNK121-1REC5-38528-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of IALNK121-1REC5-38528-100
Internal Part NumberEIS-IALNK121-1REC5-38528-100
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
Number of Poles-
Actuator TypeToggle
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
Mounting TypePanel Mount
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IALNK121-1REC5-38528-100
IALNK121-1REC5-38528-100 Details Description
Related parts for IALNK121-1REC5-38528-100
RES SMD 2.37K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
DIODE PIN SGL 80V 100MA TSLP-2-7 datasheet.pdf
IC RHEO DGTL SNGL 50K SPI 8MSOP datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 24K 48LQFP datasheet.pdf
2.0 WTB PLG HSG ASSY STR datasheet.pdf
RES 1 OHM 3W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 3.32 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 2.239K OHM 1/2W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
XCEDE LEFT 2PVH 4COL WK datasheet.pdf
FFC 1.25 TYPE D 19 CKTS LGT 254 datasheet.pdf
CONN HEADER .079" 14POS datasheet.pdf