Sensata Technologies/Airpax IEGBX666-32125-30-V
IEGBX666-32125-30-V picture photo
Mfg. Part Number
IEGBX666-32125-30-V
Datasheet Download
IEGBX666-32125-30-V.pdf
Availability of IEGBX666-32125-30-V
QUANTITY
IEGBX666-32125-30-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEGBX666-32125-30-V
Internal Part NumberEIS-IEGBX666-32125-30-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles3
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEGBX666-32125-30-V
Related LinksIEGBX666-, IEGBX666-32125-30-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEGBX666-32125-30-V Details Description
Related parts for IEGBX666-32125-30-V
IC PROM SER 300K 8-SOIC datasheet.pdf
DIODE MODULE 400V 350A D200AA datasheet.pdf
IC DRIVER 3CH 75 OHM SSOP-A16 TR datasheet.pdf
HDR RA SR.100 GDP datasheet.pdf
CAP CER 10PF 100V NP0 1206 datasheet.pdf
TERM BLOCK 12POS 35DEG VERT T/H datasheet.pdf
RES ARRAY 5 RES 10K OHM 10SIP datasheet.pdf
DIODE ZENER 22V 5W T18 datasheet.pdf
POT 1K OHM 12.5W WIREWOUND LIN datasheet.pdf
RES SMD 14.7 OHM 1% 1W 0207 datasheet.pdf