Sensata Technologies/Airpax IEGF66-70003-10-V
IEGF66-70003-10-V picture photo
Mfg. Part Number
IEGF66-70003-10-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IEGF66-70003-10-V.pdf
Availability of IEGF66-70003-10-V
QUANTITY
IEGF66-70003-10-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEGF66-70003-10-V
Internal Part NumberEIS-IEGF66-70003-10-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEGF66-70003-10-V
Related LinksIEGF66-7, IEGF66-70003-10-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEGF66-70003-10-V Details Description
Related parts for IEGF66-70003-10-V
FILTER LINE 30UH 5A VERTICAL datasheet.pdf
HEATSINK (60) 57.5X59X37MM VERT datasheet.pdf
RES 220 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 8200PF 50V X7R 1812 datasheet.pdf
FUSE 1400A 690V 3KN/80 AR UC datasheet.pdf
IC FIFO SYNC 4KX9 20NS 32PLCC datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS W/SKT JAM NUT datasheet.pdf
SENSOR PRESS GAGE 27.68" H2O SIP datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 120W datasheet.pdf