Sensata Technologies/Airpax IEGHF66-35175-10-V
IEGHF66-35175-10-V picture photo
Mfg. Part Number
IEGHF66-35175-10-V
Datasheet Download
IEGHF66-35175-10-V.pdf
Availability of IEGHF66-35175-10-V
QUANTITY
IEGHF66-35175-10-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEGHF66-35175-10-V
Internal Part NumberEIS-IEGHF66-35175-10-V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEGHF66-35175-10-V
Related LinksIEGHF66-3, IEGHF66-35175-10-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEGHF66-35175-10-V Details Description
Related parts for IEGHF66-35175-10-V
MINIGRABBER/PIN TIP PLUG 24" RED datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 6A 125V datasheet.pdf
CAP CER 5.6PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 28POS .100 30AU datasheet.pdf
RES SMD 470 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 10POS SKT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 2.55 OHM 1% 10W datasheet.pdf
TEMP METER LED PANEL MOUNT datasheet.pdf
RES 9K OHM 0.6W 0.005% RADIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 9VWM SOT353 datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT datasheet.pdf