Sensata Technologies/Airpax IELK1-1REC4-32164-100
IELK1-1REC4-32164-100 picture photo
Mfg. Part Number
IELK1-1REC4-32164-100
Brief Description
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IELK1-1REC4-32164-100.pdf
Availability of IELK1-1REC4-32164-100
QUANTITY
IELK1-1REC4-32164-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of IELK1-1REC4-32164-100
Internal Part NumberEIS-IELK1-1REC4-32164-100
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IELK1-1REC4-32164-100
Related LinksIELK1-1REC, IELK1-1REC4-32164-100 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IELK1-1REC4-32164-100 Details Description
Related parts for IELK1-1REC4-32164-100
Connector Receptacle 12 Position 0.197" (5.00mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
RES 312 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 560PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 5.2A 6UDFN datasheet.pdf
GK NICU NRSG PU V0 CST datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30A 80V TO-263AB datasheet.pdf
IND PNL MT 3MM YLW/GRN WHT DIFF datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
GREEN PLASTIC BEZEL,PROJECTED datasheet.pdf
RES SMD 0.91 OHM 5% 1/6W 0402 datasheet.pdf