Sensata Technologies/Airpax IELK1-33195-10
IELK1-33195-10 picture photo
Mfg. Part Number
IELK1-33195-10
Brief Description
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IELK1-33195-10.pdf
Availability of IELK1-33195-10
QUANTITY
IELK1-33195-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of IELK1-33195-10
Internal Part NumberEIS-IELK1-33195-10
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IELK1-33195-10
Related LinksIELK1-3, IELK1-33195-10 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IELK1-33195-10 Details Description
Related parts for IELK1-33195-10
SWITCH PLATE USED W/ONOFF 1/4" datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 16V X7R 0402 datasheet.pdf
LED CBI 2MM 3X1 GRN,RED,RED DIFF datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 21POS 10.16MM datasheet.pdf
Crystal 27.0000MHz 30ppm 13pF 40 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 9.31K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 544 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS .050 THRUHL datasheet.pdf
TV 7C 7#20 PIN J/N RECP datasheet.pdf
26500 14C 14#16 P PLUG AN LC datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NO/NC 10A 120V datasheet.pdf