Sensata Technologies/Airpax IMG6-1REC4-32767-32-V
IMG6-1REC4-32767-32-V picture photo
Mfg. Part Number
IMG6-1REC4-32767-32-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IMG6-1REC4-32767-32-V.pdf
Availability of IMG6-1REC4-32767-32-V
QUANTITY
IMG6-1REC4-32767-32-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IMG6-1REC4-32767-32-V
Internal Part NumberEIS-IMG6-1REC4-32767-32-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IMG6-1REC4-32767-32-V
Related LinksIMG6-1REC4, IMG6-1REC4-32767-32-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IMG6-1REC4-32767-32-V Details Description
Related parts for IMG6-1REC4-32767-32-V
MOSFET N-CH 100V 1.1A SOT223 datasheet.pdf
CARDEDGE LOPRO 22POS .156 GRN datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP TANT 27UF 10% 125V AXIAL datasheet.pdf
RES 30 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 370K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 3.9UH 167MA 1.7 OHM datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
AM5 SWITCH 11A SPST-NC LNG HNG L datasheet.pdf
DIODE ZENER 12V 1.5W DO215AA datasheet.pdf