ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS42RM32400G-75BLI-TR
IS42RM32400G-75BLI-TR picture photo
Mfg. Part Number
IS42RM32400G-75BLI-TR
Brief Description
IC SDRAM 128M 133MHZ 90BGA
Datasheet Download
IS42RM32400G-75BLI-TR.pdf
Availability of IS42RM32400G-75BLI-TR
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
IS42RM32400G-75BLI-TR Order Process
Ship out your order
Specifications of IS42RM32400G-75BLI-TR
Internal Part NumberEIS-IS42RM32400G-75BLI-TR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,500
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
Format - MemoryRAM
Memory TypeMobile SDRAM
Memory Size128M (4M x 32)
Speed133MHz
InterfaceParallel
Voltage - Supply2.3 V ~ 3 V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case90-TFBGA
Supplier Device Package90-TFBGA (8x13)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IS42RM32400G-75BLI-TR
IS42RM32400G-75BLI-TR Details Description
Related parts for IS42RM32400G-75BLI-TR
IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16DIP datasheet.pdf
TVS DIODE 85VWM 143.85VC DO204AC datasheet.pdf
FIXED IND 56UH 930MA 190 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
RES 3.74K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 2.7NH 200MA 800 MOHM datasheet.pdf
CONN HOUSING datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X22.86MM T412 datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER datasheet.pdf
CRYSTAL 27.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf