Intersil ISL22414WFU10Z-T7A
ISL22414WFU10Z-T7A picture photo
Mfg. Part Number
ISL22414WFU10Z-T7A
Brief Description
IC DGTL POT 256POS 10K 10MSOP
Datasheet Download
ISL22414WFU10Z-T7A.pdf
Availability of ISL22414WFU10Z-T7A
QUANTITY
ISL22414WFU10Z-T7A Order Process
Ship out your order
Specifications of ISL22414WFU10Z-T7A
Internal Part NumberEIS-ISL22414WFU10Z-T7A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
ConfigurationPotentiometer
Number of Circuits1
Number of Taps256
Resistance (Ohms)10k
InterfaceSPI
Memory TypeNon-Volatile
Voltage - Supply±2.25 V ~ 5.5 V
Features-
Tolerance±20%
Temperature Coefficient (Typ)±150 ppm/°C
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ)70
Operating Temperature-40°C ~ 125°C
Package / Case10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Supplier Device Package10-MSOP
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ISL22414WFU10Z-T7A
Related LinksISL22414W, ISL22414WFU10Z-T7A Datasheet, Intersil Distributor
ISL22414WFU10Z-T7A Details Description
Related parts for ISL22414WFU10Z-T7A
IC INVERTER DUAL 4-INPUT 20SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 0.75 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 51 OHM 1% 0.4W 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 36V 10W datasheet.pdf
DC/DC CONV POWER MOD DIN 20W datasheet.pdf
CAP FILM 51NF 5% 1000VDC RAD datasheet.pdf
CAP FILM 0.047UF 5% 310VAC AXIAL datasheet.pdf