Sensata Technologies/Airpax IUGBXF66-33038-15
IUGBXF66-33038-15 picture photo
Mfg. Part Number
IUGBXF66-33038-15
Datasheet Download
IUGBXF66-33038-15.pdf
Availability of IUGBXF66-33038-15
QUANTITY
IUGBXF66-33038-15 Order Process
Ship out your order
Specifications of IUGBXF66-33038-15
Internal Part NumberEIS-IUGBXF66-33038-15
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IUGBXF66-33038-15
Related LinksIUGBXF66, IUGBXF66-33038-15 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IUGBXF66-33038-15 Details Description
Related parts for IUGBXF66-33038-15
CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805 datasheet.pdf
IC 11.3GBPS CABLE/PCB EQ 24VQFN datasheet.pdf
CONN RCPT HSG .110 8POS BLACK datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 9-36VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.81MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
RES 15K OHM 0.3W 0.05% RADIAL datasheet.pdf