Sensata Technologies/Airpax IUGN1-33593-25
IUGN1-33593-25 picture photo
Mfg. Part Number
IUGN1-33593-25
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IUGN1-33593-25.pdf
Availability of IUGN1-33593-25
QUANTITY
IUGN1-33593-25 Order Process
Ship out your order
Specifications of IUGN1-33593-25
Internal Part NumberEIS-IUGN1-33593-25
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IUGN1-33593-25
Related LinksIUGN1-3, IUGN1-33593-25 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IUGN1-33593-25 Details Description
Related parts for IUGN1-33593-25
IC FLASH 32MBIT 110NS 56TSOP datasheet.pdf
FAN AXIAL 50X10MM BALL 5VDC WIRE datasheet.pdf
IC CPLD 32MC 7.5NS 44TQFP datasheet.pdf
RES SMD 453K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W datasheet.pdf
RES 1.23K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 156K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 11POS PIN datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Surface Mount Solder datasheet.pdf
RES SMD 7.87 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf