Sensata Technologies/Airpax IUGNF66-35177-30
IUGNF66-35177-30 picture photo
Mfg. Part Number
IUGNF66-35177-30
Datasheet Download
IUGNF66-35177-30.pdf
Availability of IUGNF66-35177-30
QUANTITY
IUGNF66-35177-30 Order Process
Ship out your order
Specifications of IUGNF66-35177-30
Internal Part NumberEIS-IUGNF66-35177-30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IUGNF66-35177-30
Related LinksIUGNF66-, IUGNF66-35177-30 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IUGNF66-35177-30 Details Description
Related parts for IUGNF66-35177-30
FLEX CABLE - AFG04G/AF04/AFG04G datasheet.pdf
Crystal 24.7040MHz 30ppm 18pF 50 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 4-SOJ, 9.40mm pitch datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 1KV RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 25V 10% 2917 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
DIN-POWER FIXING BRACKET B RIGHT datasheet.pdf
METAL TO METAL datasheet.pdf
CONN PG ADAPTER BUILT IN M20/PG9 datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 365POS GOLD datasheet.pdf
6P 8C 2W VERT XCHD RIGHT WK datasheet.pdf
MINITEK datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 20 Circuit 0.300" (7.62mm) datasheet.pdf