Sensata Technologies/Airpax IUGNF66-39709-492
IUGNF66-39709-492 picture photo
Mfg. Part Number
IUGNF66-39709-492
Datasheet Download
IUGNF66-39709-492.pdf
Availability of IUGNF66-39709-492
QUANTITY
IUGNF66-39709-492 Order Process
Ship out your order
Specifications of IUGNF66-39709-492
Internal Part NumberEIS-IUGNF66-39709-492
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IUGNF66-39709-492
Related LinksIUGNF66-, IUGNF66-39709-492 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IUGNF66-39709-492 Details Description
Related parts for IUGNF66-39709-492
IC 4-WIRE TOUCH SCRN CONT 16SSOP datasheet.pdf
IC OPAMP GP 210MHZ 8SOPWRPAD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 66POS WALL MT SCKT datasheet.pdf
CAP POLYMER 56UF 20% 20V SMD datasheet.pdf
BERGSTRIP 0.100" DUAL ST datasheet.pdf