Sensata Technologies/Airpax IUGZX1-39506-R25
IUGZX1-39506-R25 picture photo
Mfg. Part Number
IUGZX1-39506-R25
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
Datasheet Download
IUGZX1-39506-R25.pdf
Availability of IUGZX1-39506-R25
QUANTITY
IUGZX1-39506-R25 Order Process
Ship out your order
Specifications of IUGZX1-39506-R25
Internal Part NumberEIS-IUGZX1-39506-R25
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
Actuator TypeRocker
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IUGZX1-39506-R25
Related LinksIUGZX1-3, IUGZX1-39506-R25 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IUGZX1-39506-R25 Details Description
Related parts for IUGZX1-39506-R25
JUMPER-H1505TR/A3049L/X 5" datasheet.pdf
SOCKET EXTERNAL TORX E14 1.10" datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 25A 24V datasheet.pdf
RES SMD 4.99K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 24VIN 05VOUT datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 16V 10% 2917 datasheet.pdf
CONN CARD PUSH-PULL R/A SMD datasheet.pdf
RECEPT 1.0M CORDSET OPEN NICKEL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf