Sensata Technologies/Airpax IULH111-70134-15
IULH111-70134-15 picture photo
Mfg. Part Number
IULH111-70134-15
Brief Description
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IULH111-70134-15.pdf
Availability of IULH111-70134-15
QUANTITY
IULH111-70134-15 Order Process
Ship out your order
Specifications of IULH111-70134-15
Internal Part NumberEIS-IULH111-70134-15
Voltage Rating - DC-
Number of Poles3
Actuator TypeLever
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IULH111-70134-15
Related LinksIULH111-, IULH111-70134-15 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IULH111-70134-15 Details Description
Related parts for IULH111-70134-15
CONN BNC PLUG STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
IC CTRLR BATT CHRGR LI-ION 8MSOP datasheet.pdf
RES SMD 110 OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 44.2K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .050 DIP SLD datasheet.pdf
RES SMD 2.15M OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 8POS SKT datasheet.pdf
CONN PWR MODULE PS000DMXE datasheet.pdf
IC HALL EFFECT SW UNIPOL TSOT23 datasheet.pdf
Crystal 26.0000MHz 20ppm 18pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf