Sensata Technologies/Airpax JLE-1-1REC5R-30150-235
JLE-1-1REC5R-30150-235 picture photo
Mfg. Part Number
JLE-1-1REC5R-30150-235
Datasheet Download
JLE-1-1REC5R-30150-235.pdf
Availability of JLE-1-1REC5R-30150-235
QUANTITY
JLE-1-1REC5R-30150-235 Order Process
Ship out your order
Specifications of JLE-1-1REC5R-30150-235
Internal Part NumberEIS-JLE-1-1REC5R-30150-235
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JLE-1-1REC5R-30150-235
Related LinksJLE-1-1REC5, JLE-1-1REC5R-30150-235 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
JLE-1-1REC5R-30150-235 Details Description
Related parts for JLE-1-1REC5R-30150-235
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
Crystal 16.0000MHz 50ppm 12pF 100 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
FUSE 900A 1250V 3FKE/115 AR CU datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 50 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS 3.81MM PNL MNT datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
RES 4.7 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 16PIN SLD CUP datasheet.pdf
381 TB SOCKET WF VER datasheet.pdf
CAP FILM 220NF 10% 250VDC AXIAL datasheet.pdf