Panduit JP131SBC50R-L20
JP131SBC50R-L20 picture photo
Mfg. Part Number
JP131SBC50R-L20
Manufacturer
Product Category
Clamps and Clips
Brief Description
CABLE JHOOK SUPPORT
Datasheet Download
JP131SBC50R-L20.pdf
Availability of JP131SBC50R-L20
QUANTITY
JP131SBC50R-L20 Order Process
Ship out your order
Specifications of JP131SBC50R-L20
Internal Part NumberEIS-JP131SBC50R-L20
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Cables, Wires - Management
FamilyClamps and Clips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JP131SBC50R-L20
Related LinksJP131SB, JP131SBC50R-L20 Datasheet, Panduit Distributor
JP131SBC50R-L20 Details Description
Related parts for JP131SBC50R-L20
EMITTER IR 880NM 100MA PLCC datasheet.pdf
IC SWITCH DUAL SPDT 10MSOP datasheet.pdf
IC FPGA 270 I/O 484FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
ENCODER datasheet.pdf
SENSOR PROX NPN 0.6MM 12-24VDC datasheet.pdf
BLZP 5.08/16/90LR SN BK BX datasheet.pdf
SL 5.08/11/180 3.2SN OR datasheet.pdf
EE XP-E ROYAL BLUE datasheet.pdf
CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf