Amphenol Aerospace Operations JT06RE22-21S-424
JT06RE22-21S-424 picture photo
Mfg. Part Number
JT06RE22-21S-424
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
JT 21C 21#16 SKT PLUG
Datasheet Download
JT06RE22-21S-424.pdf
Availability of JT06RE22-21S-424
QUANTITY
JT06RE22-21S-424 Order Process
Ship out your order
Specifications of JT06RE22-21S-424
Internal Part NumberEIS-JT06RE22-21S-424
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JT06RE22-21S-424
Related LinksJT06RE22, JT06RE22-21S-424 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
JT06RE22-21S-424 Details Description
Related parts for JT06RE22-21S-424
TRANS PNP 45V 0.8A TO-92 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SENSOR 200PSI M10-1.0 6G .5-4.5V datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 70MA 550 MOHM datasheet.pdf
CAP POLYMER 22UF 20% 80V SMD datasheet.pdf
CAP TANT 0.33UF 10% 75V AXIAL datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-15V 30W datasheet.pdf
RES SMD 23.7K OHM 1% 1/3W 1206 datasheet.pdf
CONN RECEPT 32POS 1.27MM datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB datasheet.pdf
DIODE ZENER 22V 300MW SOT23 datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf