Amphenol Aerospace Operations JTPQ00RT-16-35A-023
JTPQ00RT-16-35A-023 picture photo
Mfg. Part Number
JTPQ00RT-16-35A-023
Brief Description
JT 55C 55#22D PIN WALL RECP
Datasheet Download
JTPQ00RT-16-35A-023.pdf
Availability of JTPQ00RT-16-35A-023
QUANTITY
JTPQ00RT-16-35A-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of JTPQ00RT-16-35A-023
Internal Part NumberEIS-JTPQ00RT-16-35A-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JTPQ00RT-16-35A-023
Related LinksJTPQ00RT-, JTPQ00RT-16-35A-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
JTPQ00RT-16-35A-023 Details Description
Related parts for JTPQ00RT-16-35A-023
IC 2.55V ACT HI 20% SOT23 datasheet.pdf
CONN HEADER 60POS .8MM SMD GOLD datasheet.pdf
CAP MICA 1100PF 1% 500V 2220 datasheet.pdf
CAP CER 120PF 16V NP0 0603 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 12A 115V datasheet.pdf
RES SMD 14.9K OHM 0.15W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
SINGLE BIDIRECTIONAL PROTECTOR datasheet.pdf
RES SMD 33.2 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 5 OHM 3.25W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 10% 15V 2915 datasheet.pdf