FFF KI06505000J0G
KI06505000J0G picture photo
Mfg. Part Number
KI06505000J0G
Brief Description
508 TB PLUGGABLE PLUG
Datasheet Download
KI06505000J0G.pdf
Availability of KI06505000J0G
QUANTITY
KI06505000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of KI06505000J0G
Internal Part NumberEIS-KI06505000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KI06505000J0G
Related LinksKI0650, KI06505000J0G Datasheet, FFF Distributor
KI06505000J0G Details Description
Related parts for KI06505000J0G
DIP CABLE - CDR24G/AE24G/X datasheet.pdf
IC COMPARATOR 400MV REF 3-DFN datasheet.pdf
RES SMD 180 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 16KB FLASH 18SOIC datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
1.27MM CENTER TWO PART PROBE datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.9V 3W DO216AA datasheet.pdf