FFF KL08625000J0G
KL08625000J0G picture photo
Mfg. Part Number
KL08625000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
1016 TB SOC WF VERTICAL
Datasheet Download
KL08625000J0G.pdf
Availability of KL08625000J0G
QUANTITY
KL08625000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of KL08625000J0G
Internal Part NumberEIS-KL08625000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KL08625000J0G
Related LinksKL0862, KL08625000J0G Datasheet, FFF Distributor
KL08625000J0G Details Description
Related parts for KL08625000J0G
CONN TERM BLOCK 3POS 5.08MM PCB datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:2 3GHZ 8SOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle 46 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 8A 6V datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
PCI EXPRESS 36P(2.3)(30")BLACK datasheet.pdf
CONN HSG RCPT STRGHT 16POS PIN datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 550MA 455.8 MOHM datasheet.pdf