FFF KS10025100J0G
KS10025100J0G picture photo
Mfg. Part Number
KS10025100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
762 TB SOC RA WF PCB/D
Datasheet Download
KS10025100J0G.pdf
Availability of KS10025100J0G
QUANTITY
KS10025100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of KS10025100J0G
Internal Part NumberEIS-KS10025100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,016
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KS10025100J0G
Related LinksKS1002, KS10025100J0G Datasheet, FFF Distributor
KS10025100J0G Details Description
Related parts for KS10025100J0G
RES SMD 475 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC datasheet.pdf
CONN PIN HEADER 6POS U-MNL datasheet.pdf
CONN COVER DUST 23POS MAT-156 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 100W datasheet.pdf
CAP CER 470PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
CABLE 10COND 22AWG SHLD 500' datasheet.pdf
POT 100K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
500 TB SPRING PLUG datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 56POS PIN datasheet.pdf