t-Global Technology L37-3F-100-100-0.45-0
L37-3F-100-100-0.45-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3F-100-100-0.45-0
Brief Description
L37-3 SHEET 100X100X0.45MM
Datasheet Download
L37-3F-100-100-0.45-0.pdf
Availability of L37-3F-100-100-0.45-0
QUANTITY
L37-3F-100-100-0.45-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3F-100-100-0.45-0
Internal Part NumberEIS-L37-3F-100-100-0.45-0
ShapeSquare
Outline100.00mm x 100.00mm
Thickness0.018" (0.450mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.4 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3F-100-100-0.45-0
Related LinksL37-3F-100, L37-3F-100-100-0.45-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3F-100-100-0.45-0 Details Description
Related parts for L37-3F-100-100-0.45-0
RES SMD 1.8K OHM 5% 1/10W 0402 datasheet.pdf
VARISTOR 558V 5KA DISC 14MM datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST 16BIT 48TSSOP datasheet.pdf
RES 1.8M OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 10V 0.5A TO252-3 datasheet.pdf
CONN RECEPT PIN .025-.037" .228" datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 1.5A 38 MOHM SMD datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 50V 10% 2824 datasheet.pdf
RES 96.5 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf