t-Global Technology L37-3L-150-150-5.0-0
L37-3L-150-150-5.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3L-150-150-5.0-0
Brief Description
L37-3 SHEET 150X150X5MM
Datasheet Download
L37-3L-150-150-5.0-0.pdf
Availability of L37-3L-150-150-5.0-0
QUANTITY
L37-3L-150-150-5.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3L-150-150-5.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-3L-150-150-5.0-0
L37-3L Low-Bleeding Gap Fillers for Optical Devices
ShapeSquare
Outline150.00mm x 150.00mm
Thickness0.197" (5.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.5 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3L-150-150-5.0-0
Related LinksL37-3L-150, L37-3L-150-150-5.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3L-150-150-5.0-0 Details Description
Related parts for L37-3L-150-150-5.0-0
Connector Receptacle 6 Position 0.079" (2.00mm) Tin Surface Mount datasheet.pdf
IDC CABLE - MDM14H/MC14F/MDM14H datasheet.pdf
QUICKIE LATCH HDR datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 3.9V SOT23-5 datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 10K OHM SMD 0805 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 15 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
INPUT MODULE AC 8MA 15VDC datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 35V 6A 8SOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
SF FINISH&DEBURR WHEEL 8"11S FIN datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
CAP CER 330PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf