t-Global Technology L37-3L-320-320-0.5-1A
L37-3L-320-320-0.5-1A picture photo
Mfg. Part Number
L37-3L-320-320-0.5-1A
Brief Description
L37-3 SHEET 320X320X0.5MM W/ADH
Datasheet Download
L37-3L-320-320-0.5-1A.pdf
Availability of L37-3L-320-320-0.5-1A
QUANTITY
L37-3L-320-320-0.5-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3L-320-320-0.5-1A
Internal Part NumberEIS-L37-3L-320-320-0.5-1A
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.019" (0.500mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.5 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3L-320-320-0.5-1A
Related LinksL37-3L-320, L37-3L-320-320-0.5-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3L-320-320-0.5-1A Details Description
Related parts for L37-3L-320-320-0.5-1A
THERMISTOR 15K OHM NTC SMT 0603 datasheet.pdf
DIP CABLE - HDM60S/AE60M/HDM60S datasheet.pdf
TVS DIODE 6VWM 16VC 16SOIC datasheet.pdf
CAP FILM 0.068UF 5% 2KVDC RADIAL datasheet.pdf
IC REG BOOST 3V 0.3A SOT23-5 datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
C/A,1.8MM,ZIP RIS,LC-LC(XG) datasheet.pdf
CONN HSG INLINE MNT PLUG 43POS datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
TERMINAL MARKER DEK 5/6 5 PLUS datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS 1.0MM VERT SMD datasheet.pdf