t-Global Technology L37-3L-320-320-1.0-1A
L37-3L-320-320-1.0-1A picture photo
Mfg. Part Number
L37-3L-320-320-1.0-1A
Brief Description
L37-3 SHEET 320X320X1MM W/ADH
Datasheet Download
L37-3L-320-320-1.0-1A.pdf
Availability of L37-3L-320-320-1.0-1A
QUANTITY
L37-3L-320-320-1.0-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3L-320-320-1.0-1A
Internal Part NumberEIS-L37-3L-320-320-1.0-1A
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.040" (1.02mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.5 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3L-320-320-1.0-1A
Related LinksL37-3L-320, L37-3L-320-320-1.0-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3L-320-320-1.0-1A Details Description
Related parts for L37-3L-320-320-1.0-1A
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 62 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
RES SMD 1.69K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
DIODE BRIDGE 2A 100V 1PH 4SIP datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
RES 221K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SLIDE datasheet.pdf
TERMINAL WTW WF10-8/2BZ datasheet.pdf
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 100FT datasheet.pdf
CAP CER 43PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
ATTENUATOR 20 DB DC 18GHZ datasheet.pdf