t-Global Technology L37-3L-640-320-3.0-0
L37-3L-640-320-3.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3L-640-320-3.0-0
Brief Description
L37-3 SHEET 640X320X3MM
Datasheet Download
L37-3L-640-320-3.0-0.pdf
Availability of L37-3L-640-320-3.0-0
QUANTITY
L37-3L-640-320-3.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3L-640-320-3.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-3L-640-320-3.0-0
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.118" (3.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.5 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3L-640-320-3.0-0
Related LinksL37-3L-640, L37-3L-640-320-3.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3L-640-320-3.0-0 Details Description
Related parts for L37-3L-640-320-3.0-0
RES ARRAY 4 RES 24 OHM 0804 datasheet.pdf
CONN CARDEDGE 43DL POS STR .156 datasheet.pdf
CAP FILM 4.7UF 5% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
SENS 75PSI 5/8" 1/4-18NPT 1-5V datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 6.5PF 50V R2H 0402 datasheet.pdf
RES ARRAY 17 RES 100K OHM 18SOIC datasheet.pdf
RES SMD 649 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
BOOK PIC MCU ROGRAMMING BASIC datasheet.pdf
RES 22 OHM 6.5W 5% AXIAL datasheet.pdf
2POS,TAB 2.8X0.8,TAB HSG,ASSY datasheet.pdf