Logic PD, Inc. LCD-6.4-VGA-10R
LCD-6.4-VGA-10R picture photo
Mfg. Part Number
LCD-6.4-VGA-10R
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
KIT DISPLAY 6.4" VGA TFT
Datasheet Download
LCD-6.4-VGA-10R.pdf
Availability of LCD-6.4-VGA-10R
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LCD-6.4-VGA-10R Order Process
Ship out your order
Specifications of LCD-6.4-VGA-10R
Internal Part NumberEIS-LCD-6.4-VGA-10R
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyAccessories
SeriesZoom™
Accessory TypeVGA
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LCD-6.4-VGA-10R
Related LinksLCD-6.4, LCD-6.4-VGA-10R Datasheet, Logic PD, Inc. Distributor
LCD-6.4-VGA-10R Details Description
Related parts for LCD-6.4-VGA-10R
IC 12-BIT 4-CH SERIAL A/D 16SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 5.6NH 750MA 50 MOHM datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 24VIN 9V SIP SGL datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
FUSE COVER 630A POLY BASE NH3 datasheet.pdf
CONN PLUG 1 POS RT ANG W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W datasheet.pdf
LED HB POWER MODULE datasheet.pdf
RES 499 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 64.9 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 26.1 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf