Murata Electronics North America LDB30C500A1880A-100/TA08
LDB30C500A1880A-100/TA08 picture photo
Mfg. Part Number
LDB30C500A1880A-100/TA08
Datasheet Download
LDB30C500A1880A-100/TA08.pdf
Availability of LDB30C500A1880A-100/TA08
QUANTITY
LDB30C500A1880A-100/TA08 Order Process
Ship out your order
Specifications of LDB30C500A1880A-100/TA08
Internal Part NumberEIS-LDB30C500A1880A-100/TA08
Delivery TimeIn stock, ship LDB30C500A1880A-100/TA08 today.
SeriesLDB30C500A1880
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LDB30C500A1880A-100/TA08
MURATA Product CategoryMURATA Components
LDB30C500A1880A-100/TA08 Details Description
Related parts for LDB30C500A1880A-100/TA08
IC REG LDO 2.5V 0.5A 8WSON datasheet.pdf
CONN RECEPT 3POS 20AWG MTA156 datasheet.pdf
CONN RECEPT 20POS .8MM W/BOSS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4-SOP datasheet.pdf
IC TRIPLE PWR DIST SWITCH 16SOIC datasheet.pdf
IC FPGA 336 I/O 676FBGA datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM L-TAB datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
RES SMD 26.1K OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
INSULATION SLEEVE datasheet.pdf
CAP FILM 50UF 10% 550V RADIAL datasheet.pdf