Sensata Technologies/Airpax LELBXK1-39010-15-V
LELBXK1-39010-15-V picture photo
Mfg. Part Number
LELBXK1-39010-15-V
Datasheet Download
LELBXK1-39010-15-V.pdf
Availability of LELBXK1-39010-15-V
QUANTITY
LELBXK1-39010-15-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELBXK1-39010-15-V
Internal Part NumberEIS-LELBXK1-39010-15-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELBXK1-39010-15-V
Related LinksLELBXK1-3, LELBXK1-39010-15-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LELBXK1-39010-15-V Details Description
Related parts for LELBXK1-39010-15-V
ROUND STANDOFF 8-32 BRASS 1/2" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EXTEND datasheet.pdf
TRIAC SENS GATE 600V 4A IPAK datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 24POS 10MM datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Panel Mount, Through Hole Solder datasheet.pdf
156 KK BKWY HDR POLZ SQP 12POS datasheet.pdf
2MM HDM BP GP POLZ PN AC 72CKT datasheet.pdf
RES SMD 11.5K OHM 1% 1/5W 1005 datasheet.pdf