Sensata Technologies/Airpax LELBXPK11-1REC4-36472-150-V
LELBXPK11-1REC4-36472-150-V picture photo
Mfg. Part Number
LELBXPK11-1REC4-36472-150-V
Datasheet Download
LELBXPK11-1REC4-36472-150-V.pdf
Availability of LELBXPK11-1REC4-36472-150-V
QUANTITY
LELBXPK11-1REC4-36472-150-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELBXPK11-1REC4-36472-150-V
Internal Part NumberEIS-LELBXPK11-1REC4-36472-150-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELBXPK11-1REC4-36472-150-V
LELBXPK11-1REC4-36472-150-V Details Description
Related parts for LELBXPK11-1REC4-36472-150-V
IC OPAMP DIFF 100MHZ 28QSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 2.3V 35MA SNT4A datasheet.pdf
CONN HEADER P4S .4MM 10POS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
IMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 348 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
24U PERF BARN DOOR FOR C4 datasheet.pdf
OSC PROG 0.7NS 20PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
MPAC RA HDR datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf