Sensata Technologies/Airpax LELHPK11-1REC4-36583-150-V
LELHPK11-1REC4-36583-150-V picture photo
Mfg. Part Number
LELHPK11-1REC4-36583-150-V
Datasheet Download
LELHPK11-1REC4-36583-150-V.pdf
Availability of LELHPK11-1REC4-36583-150-V
QUANTITY
LELHPK11-1REC4-36583-150-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELHPK11-1REC4-36583-150-V
Internal Part NumberEIS-LELHPK11-1REC4-36583-150-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELHPK11-1REC4-36583-150-V
LELHPK11-1REC4-36583-150-V Details Description
Related parts for LELHPK11-1REC4-36583-150-V
IC OPAMP VFB 100MHZ TSOT23-5 datasheet.pdf
IC 20BIT BUS INTRFC D 56TSSOP datasheet.pdf
OSC XO 46.858016MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
IC FOM MANAGEMENT W/CALIBR 24MLF datasheet.pdf
TRANS 2PNP PREBIAS 0.408W SOT963 datasheet.pdf
LED RED CLEAR 1208 SMD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 10A 125V datasheet.pdf
RES 365 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 3.3K OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 5A 250VAC 50VDC datasheet.pdf