Sensata Technologies/Airpax LELK1-1REC4-33274-10-V
LELK1-1REC4-33274-10-V picture photo
Mfg. Part Number
LELK1-1REC4-33274-10-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
LELK1-1REC4-33274-10-V.pdf
Availability of LELK1-1REC4-33274-10-V
QUANTITY
LELK1-1REC4-33274-10-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELK1-1REC4-33274-10-V
Internal Part NumberEIS-LELK1-1REC4-33274-10-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELK1-1REC4-33274-10-V
Related LinksLELK1-1REC4, LELK1-1REC4-33274-10-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LELK1-1REC4-33274-10-V Details Description
Related parts for LELK1-1REC4-33274-10-V
CONN EDGECARD 44POS .156 WW datasheet.pdf
RES SMD 942 OHM 0.1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT-353 datasheet.pdf
POWER STRIP 17" 15A 8OUT 15' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
1.27MM QF50 REC VT PRLD POLZ datasheet.pdf
RES 1.1K OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 4.99K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK STR 9POS 3.81MM BLK datasheet.pdf