Sensata Technologies/Airpax LELK1-1REC4-33600-100-V
LELK1-1REC4-33600-100-V picture photo
Mfg. Part Number
LELK1-1REC4-33600-100-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
LELK1-1REC4-33600-100-V.pdf
Availability of LELK1-1REC4-33600-100-V
QUANTITY
LELK1-1REC4-33600-100-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELK1-1REC4-33600-100-V
Internal Part NumberEIS-LELK1-1REC4-33600-100-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELK1-1REC4-33600-100-V
Related LinksLELK1-1REC4, LELK1-1REC4-33600-100-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LELK1-1REC4-33600-100-V Details Description
Related parts for LELK1-1REC4-33600-100-V
SWITCH TACTILE SPST-NO 1VA 50V datasheet.pdf
IC FPGA 94 I/O 144CSBGA datasheet.pdf
RES SMD 3.83KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SWITCH PLUNGER SPDT 15A SOLDER datasheet.pdf
RES SMD 88.7 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 4V 20% 2910 datasheet.pdf
4.2MM W/W TPA CONN. FEMALE HSG datasheet.pdf
RES 3.65M OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 432K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1UF 50V X5R 1206 datasheet.pdf