Sensata Technologies/Airpax LELK1-1REC4-34926-50
LELK1-1REC4-34926-50 picture photo
Mfg. Part Number
LELK1-1REC4-34926-50
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
LELK1-1REC4-34926-50.pdf
Availability of LELK1-1REC4-34926-50
QUANTITY
LELK1-1REC4-34926-50 Order Process
Ship out your order
Specifications of LELK1-1REC4-34926-50
Internal Part NumberEIS-LELK1-1REC4-34926-50
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELK1-1REC4-34926-50
Related LinksLELK1-1REC, LELK1-1REC4-34926-50 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LELK1-1REC4-34926-50 Details Description
Related parts for LELK1-1REC4-34926-50
CONN FFC BOTTOM 16POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 7.5W 36-72VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 32POS R/A 3.81MM datasheet.pdf
RES 16.5K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
STEEL INNER PANEL datasheet.pdf
Connector Socket 54 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T412 datasheet.pdf
100UF 50V 8X11,5 datasheet.pdf