Honeywell Sensing and Productivity Solutions LER01000TBPNKBAA15
LER01000TBPNKBAA15 picture photo
Mfg. Part Number
LER01000TBPNKBAA15
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
SENSOR PRESSURE
Datasheet Download
LER01000TBPNKBAA15.pdf
Availability of LER01000TBPNKBAA15
QUANTITY
LER01000TBPNKBAA15 Order Process
Ship out your order
Specifications of LER01000TBPNKBAA15
Internal Part NumberEIS-LER01000TBPNKBAA15
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LER01000TBPNKBAA15
LER01000TBPNKBAA15 Details Description
Related parts for LER01000TBPNKBAA15
IC VREF SERIES/SHUNT 4.5V 8SOIC datasheet.pdf
CBL RIBN 14COND 0.050 GRAY 100' datasheet.pdf
RES SMD 2.94K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156 EXTEND datasheet.pdf
SW PLUNGER SPDT 10A L/A PC 125V datasheet.pdf
SW KEY TUBULAR HIGH SECURITY #33 datasheet.pdf
RES 665 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 4POS SKT datasheet.pdf
FIXED IND 5.6UH 3A 60 MOHM TH datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X12MM XCUT datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 15A SYNC 40QFN datasheet.pdf