Murata Electronics North America LFL30-13C0950B020AF-35
LFL30-13C0950B020AF-35 picture photo
Mfg. Part Number
LFL30-13C0950B020AF-35
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LFL30-13C0950B020AF-35.pdf
Availability of LFL30-13C0950B020AF-35
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LFL30-13C0950B020AF-35 Order Process
Ship out your order
Specifications of LFL30-13C0950B020AF-35
Internal Part NumberEIS-LFL30-13C0950B020AF-35
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LFL30-13C0950B020AF-35 today.
SeriesLFL30-13C0950
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LFL30-13C0950B020AF-35
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
LFL30-13C0950B020AF-35 Details Description
Related parts for LFL30-13C0950B020AF-35
TWEEZER POINTED FINE 2C 4.53" datasheet.pdf
IC OPAMP GP 20MHZ RRO 14SO datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK ISO CM 20TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 3.48KOHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 68NH 350MA 850 MOHM datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
IC 8051 MCU 16K FLASH 24WQFN datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK STR datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T766 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf