Amphenol Aerospace Operations LJT01RT13-35S-023
LJT01RT13-35S-023 picture photo
Mfg. Part Number
LJT01RT13-35S-023
Brief Description
LJT 22C 22#22D SKT RECP
Datasheet Download
LJT01RT13-35S-023.pdf
Availability of LJT01RT13-35S-023
QUANTITY
LJT01RT13-35S-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJT01RT13-35S-023
Internal Part NumberEIS-LJT01RT13-35S-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJT01RT13-35S-023
Related LinksLJT01RT1, LJT01RT13-35S-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJT01RT13-35S-023 Details Description
Related parts for LJT01RT13-35S-023
RES SMD 0.82 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
TOUCH SCREEN 10.4" datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 81BGA datasheet.pdf
CAP CER 0.15UF 100V X7R 1210 datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 18-22 AWG 0.187" (4.75mm) Crimp datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
ANT TWO-WAY VHF 155-165MHZ KR datasheet.pdf
CAP ALUM 18UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS BOX MNT PIN datasheet.pdf