Amphenol Aerospace Operations LJT06RT-15-18S-023
LJT06RT-15-18S-023 picture photo
Mfg. Part Number
LJT06RT-15-18S-023
Brief Description
LJT 18C 18#20 SKT PLUG
Datasheet Download
LJT06RT-15-18S-023.pdf
Availability of LJT06RT-15-18S-023
QUANTITY
LJT06RT-15-18S-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJT06RT-15-18S-023
Internal Part NumberEIS-LJT06RT-15-18S-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJT06RT-15-18S-023
Related LinksLJT06RT-1, LJT06RT-15-18S-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJT06RT-15-18S-023 Details Description
Related parts for LJT06RT-15-18S-023
TRANS NPN 250V 16A TO3 datasheet.pdf
CAP PTFE 4.7PF 0.5PF 300V SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EXTEND datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
Crystal 16.0000MHz 30ppm 18pF 30 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
RES 7.5 OHM 3W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 18POS SKT datasheet.pdf
FUSE HOLDER datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 39 OHM 1206 datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 14SOIC datasheet.pdf