Amphenol Aerospace Operations LJTPQ00RE25-35P-386
LJTPQ00RE25-35P-386 picture photo
Mfg. Part Number
LJTPQ00RE25-35P-386
Brief Description
LJT 128C 128#22D PIN RECP
Datasheet Download
LJTPQ00RE25-35P-386.pdf
Availability of LJTPQ00RE25-35P-386
QUANTITY
LJTPQ00RE25-35P-386 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJTPQ00RE25-35P-386
Internal Part NumberEIS-LJTPQ00RE25-35P-386
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJTPQ00RE25-35P-386
Related LinksLJTPQ00RE, LJTPQ00RE25-35P-386 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJTPQ00RE25-35P-386 Details Description
Related parts for LJTPQ00RE25-35P-386
LED RED 7-ELEMENT ARRAY datasheet.pdf
CAP FILM 0.033UF 5% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.6V 500MW DO35 datasheet.pdf
IDC CABLE - HSR16H/AE16M/HPL16H datasheet.pdf
IC REG QD BCK/LINEAR SYNC 16TQFN datasheet.pdf
TRIMMER 10 OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
LED WHITE CLEAR datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.3A 5TSOP datasheet.pdf