t-Global Technology LP0007/01-LI98-0.15
LP0007/01-LI98-0.15 picture photo
Mfg. Part Number
LP0007/01-LI98-0.15
Brief Description
LI98 0.15MM FOR 14.5MM LED BOARD
Datasheet Download
LP0007/01-LI98-0.15.pdf
Availability of LP0007/01-LI98-0.15
QUANTITY
LP0007/01-LI98-0.15 Order Process
Ship out your order
Specifications of LP0007/01-LI98-0.15
Internal Part NumberEIS-LP0007/01-LI98-0.15
Li98 Thermally Conductive Adhesive Tape for LED Lighting Applications
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LP0007/01-LI98-0.15
Related LinksLP0007/01, LP0007/01-LI98-0.15 Datasheet, t-Global Technology Distributor
LP0007/01-LI98-0.15 Details Description
Related parts for LP0007/01-LI98-0.15
CONN EDGECARD 52POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC SWITCH BUS FET DUAL 8-TSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER DC/DC REG 5V 1500MA datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK BST CM 38QFN datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 20POS DUAL PCB datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-9V 3W datasheet.pdf