Murata Electronics North America LQH31CN220K03D
LQH31CN220K03D picture photo
Mfg. Part Number
LQH31CN220K03D
Datasheet Download
LQH31CN220K03D.pdf
Availability of LQH31CN220K03D
QUANTITY
LQH31CN220K03D Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH31CN220K03D
Internal Part NumberEIS-LQH31CN220K03D
Delivery TimeIn stock, ship LQH31CN220K03D today.
SeriesLQH31CN2
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH31CN220K03D
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQH31CN, LQH31CN220K03D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQH31CN220K03D Details Description
Related parts for LQH31CN220K03D
CONN EDGECARD 48POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC TXRX RS232 460KBPS 10-UMAX datasheet.pdf
LED BLUE CLEAR 1305 SMD REV datasheet.pdf
LED MOONSTONE WM WHT 3300K TO252 datasheet.pdf
LED RED CLEAR 4PLCC SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
CONN N JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
CORNER GUIDE & RIVET,BLACK,30MM datasheet.pdf
RJ45 RA NO SHIELD WITH LED datasheet.pdf
CAP CER 47PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 22UF 5% 450VDC RADIAL5 datasheet.pdf