Murata Electronics North America LQH3C101K34M00-01/Q025
LQH3C101K34M00-01/Q025 picture photo
Mfg. Part Number
LQH3C101K34M00-01/Q025
Datasheet Download
LQH3C101K34M00-01/Q025.pdf
Availability of LQH3C101K34M00-01/Q025
QUANTITY
LQH3C101K34M00-01/Q025 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH3C101K34M00-01/Q025
Internal Part NumberEIS-LQH3C101K34M00-01/Q025
Delivery TimeIn stock, ship LQH3C101K34M00-01/Q025 today.
SeriesLQH3C101K34M0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type3225
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH3C101K34M00-01/Q025
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQH3C101K34M00-01/Q025 Details Description
Related parts for LQH3C101K34M00-01/Q025
CAP CER 10000PF 25V X7R 0402 datasheet.pdf
RELAY SOFTSTOP 480V 90A AC OUT datasheet.pdf
FILTER PERFORM SNAP-IN INLET 10A datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.047" NYLON 15MM datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
RES 84.5K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
SWITCH ROTARY DP3T SOLDER LUG datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf