Murata Electronics North America LQP15MN1N0C00D 1N-0402
LQP15MN1N0C00D   1N-0402 picture photo
Mfg. Part Number
LQP15MN1N0C00D 1N-0402
Datasheet Download
LQP15MN1N0C00D 1N-0402.pdf
Availability of LQP15MN1N0C00D 1N-0402
QUANTITY
LQP15MN1N0C00D 1N-0402 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQP15MN1N0C00D 1N-0402
Internal Part NumberEIS-LQP15MN1N0C00D 1N-0402
Delivery TimeIn stock, ship LQP15MN1N0C00D 1N-0402 today.
SeriesLQP15MN1N0C00D
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQP15MN1N0C00D 1N-0402
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQP15MN1N0C00D 1N-0402 Details Description
Related parts for LQP15MN1N0C00D 1N-0402
IC SRAM 9MBIT 167MHZ 484FBGA datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 63V SMD datasheet.pdf
CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC AXIAL datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 4A 250VAC AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CONN IDC HEADER 3POS GOLD 24AWG datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW datasheet.pdf
RES SMD 499 OHM 0.01% 1/10W 0805 datasheet.pdf
IC MMIC IQ MIXER 12SMD datasheet.pdf
CSP6.3 RCPT TERM 0.35-1 RI datasheet.pdf
CAP FILM 1.3NF 5% 1000VDC RAD datasheet.pdf