Murata Electronics North America LQP31A18NG04M00-01/T050
LQP31A18NG04M00-01/T050 picture photo
Mfg. Part Number
LQP31A18NG04M00-01/T050
Datasheet Download
LQP31A18NG04M00-01/T050.pdf
Availability of LQP31A18NG04M00-01/T050
QUANTITY
LQP31A18NG04M00-01/T050 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQP31A18NG04M00-01/T050
Internal Part NumberEIS-LQP31A18NG04M00-01/T050
Delivery TimeIn stock, ship LQP31A18NG04M00-01/T050 today.
SeriesLQP31A18NG04M
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQP31A18NG04M00-01/T050
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQP31A18NG04M00-01/T050 Details Description
Related parts for LQP31A18NG04M00-01/T050
IC DAC 8BIT OCTAL 2-QUAD 24-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 2.8K OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 6-22V 4A datasheet.pdf
RES 9.09K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CONTACT BLOCK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf
IC VOLT DETECT N-CH 31V SNT-4A datasheet.pdf