Murata Electronics North America LQW10A4N3C00T1M00-01
LQW10A4N3C00T1M00-01 picture photo
Mfg. Part Number
LQW10A4N3C00T1M00-01
Datasheet Download
LQW10A4N3C00T1M00-01.pdf
Availability of LQW10A4N3C00T1M00-01
QUANTITY
LQW10A4N3C00T1M00-01 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW10A4N3C00T1M00-01
Internal Part NumberEIS-LQW10A4N3C00T1M00-01
Delivery TimeIn stock, ship LQW10A4N3C00T1M00-01 today.
SeriesLQW10A4N3C00
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeO4O2
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW10A4N3C00T1M00-01
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQW10A4N3C00T1M00-01 Details Description
Related parts for LQW10A4N3C00T1M00-01
FIXED IND 22UH 2.1A 85 MOHM SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 110VWM 177VC SMC datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 270MA 800 MOHM TH datasheet.pdf
CONN CARD EDGE 22POS .156 GREEN datasheet.pdf
C COMPILER SH 1 USER LAN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W datasheet.pdf
RES 7.5K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
32U 20IN SWING OUT WALL MOUNT datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 3POS SNGL SMD datasheet.pdf