Murata Electronics North America LQW2BHN12ND13D
LQW2BHN12ND13D picture photo
Mfg. Part Number
LQW2BHN12ND13D
Datasheet Download
LQW2BHN12ND13D.pdf
Availability of LQW2BHN12ND13D
QUANTITY
LQW2BHN12ND13D Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW2BHN12ND13D
Internal Part NumberEIS-LQW2BHN12ND13D
Delivery TimeIn stock, ship LQW2BHN12ND13D today.
SeriesLQW2BHN1
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW2BHN12ND13D
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQW2BHN, LQW2BHN12ND13D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQW2BHN12ND13D Details Description
Related parts for LQW2BHN12ND13D
MOSFET N/P-CH 30V 8SOIC datasheet.pdf
RES 10 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
BUZZER PIEZO 12V 14MM RADIAL datasheet.pdf
RES 4.0K OHM 5%10W MET OXIDE AXL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 36V 50W datasheet.pdf
CONN RCPT 10 POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
CONN SOCKET .35MM 52POS SMD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 62.5MHZ 6CLCC datasheet.pdf
PED PMI FLEXVOLT 22MM YLW SLDR datasheet.pdf